vetrani4.jpg

TEPLOVZDUŠNÉ

PANELY

Za hudby sprostonárodní písně,

vyvětrejte si smrad z plísně.

Solární panel s rekuperační jednotkou zbaví vaši nemovitost vlhkosti, plísně, zatuchlého vzduchu a zároveň vám výrazně sníží náklady na vytápění!

8-14 %

výnosnost investice

7-12 let

návratnost investice

25-30 let

záruční

doba

K zahájení vývoje a výroby solárních panelů na ohřev vzduchu – větrání – vedly  konstrukční nedostatky konkurenčních výrobků, nízká účinnost.

 

Společně s techniky z ČVUT a UCCEB jsme vyvinuli první solární teplovzduný panel s integrovanou rekuperační jednotkou a automatickým zavíráním.

SolarVenti je teplovzdušný solární kolektor, který lze umístit na všechny druhy střešních krytin, ale většinou se umisťuje jednoduše a přímo kolmo na zeď, která je orientována co nejvíce k jihu.

 

Při každém slunečním záření se díky solární buňce spustí ventilátor v kolektoru. Čerstvý vzduch z venku se nasaje do panelu přes perforovanou zadní stranu.

 

Uvnitř panelu se vzduch zahřeje o 10-40 °C oproti venkovní teplotě ve stínu a je následně vháněn přetlakem do domu, chalupy apod.

 

Vzduch, který je vháněn dovnitř, vytlačuje různými netěsnostmi nebo ventilací vlhkost z domu, odstraňuje zatuchlinu a zároveň Vám snižuje náklady na vytápění.

 

Vaše nemovitost přestane být vlhká, zatuchlá a není až tak studená jako předtím. Pokud se jedná například o chalupu, budete mít příjemný pobyt hned od začátku a ne až po 1-2 dnech.

shv solar home.jpg

SHV SOLAR

HOME

Maximální výše dotace

až 170 000 Kč

Více informací
svh solar office.jpg

SHV SOLAR

INDUSTRY

Dotace

OPPIK

Více informací
shv solar urban.jpg

SHV SOLAR

URBAN

Možnost financování z úspor bezvlastní investice

Více informací

Garance dotace

Záruka výkonu 30 let

3 roky servis zdarma

Konzultace zdarma

Rychlá návratnost

Záruka výkonu 30 let

3 roky servis zdarma

Konzultace zdarma

Financování s 0% investicí dotace

Záruka výkonu 30 let

3 roky servis zdarma

Konzultace zdarma