vetrani4.jpg

TEPLOVZDUŠNÉ

PANELY

Za hudby sprostonárodní písně,

vyvětrejte si smrad z plísně.

Solární panel s rekuperační jednotkou zbaví vaši nemovitost vlhkosti, plísně, zatuchlého vzduchu a zároveň vám výrazně sníží náklady na vytápění!

8-14 %

výnosnost investice

7-12 let

návratnost investice

25-30 let

záruční

doba

K zahájení vývoje a výroby solárních panelů na ohřev vzduchu – větrání – vedly  konstrukční nedostatky konkurenčních výrobků, nízká účinnost.

 

Společně s techniky z ČVUT a UCCEB jsme vyvinuli první solární teplovzduný panel s integrovanou rekuperační jednotkou a automatickým zavíráním.

SolarVenti je teplovzdušný solární kolektor, který lze umístit na všechny druhy střešních krytin, ale většinou se umisťuje jednoduše a přímo kolmo na zeď, která je orientována co nejvíce k jihu.

 

Při každém slunečním záření se díky solární buňce spustí ventilátor v kolektoru. Čerstvý vzduch z venku se nasaje do panelu přes perforovanou zadní stranu.

 

Uvnitř panelu se vzduch zahřeje o 10-40 °C oproti venkovní teplotě ve stínu a je následně vháněn přetlakem do domu, chalupy apod.

 

Vzduch, který je vháněn dovnitř, vytlačuje různými netěsnostmi nebo ventilací vlhkost z domu, odstraňuje zatuchlinu a zároveň Vám snižuje náklady na vytápění.

 

Vaše nemovitost přestane být vlhká, zatuchlá a není až tak studená jako předtím. Pokud se jedná například o chalupu, budete mít příjemný pobyt hned od začátku a ne až po 1-2 dnech.

SHV SOLAR

HOME

Maximální výše dotace

až 170 000 Kč

SHV SOLAR

INDUSTRY

Dotace

OPPIK

SHV SOLAR

URBAN

Možnost financování z úspor bezvlastní investice

Garance dotace

Záruka výkonu 30 let

3 roky servis zdarma

Konzultace zdarma

Rychlá návratnost

Záruka výkonu 30 let

3 roky servis zdarma

Konzultace zdarma

Financování s 0% investicí dotace

Záruka výkonu 30 let

3 roky servis zdarma

Konzultace zdarma

© 2020 SOLAR HEAT VENTI, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

  • Facebook - Bílý kruh
solar heat venti three lines black.png