ŘÍZENÉ VĚTRÁNÍ

Teplovzdušné solární kolektory.

Větrají, odvlhčují, temperují, chladí.

Solární panel s rekuperační jednotkou zbaví vaši nemovitost vlhkosti, plísně, zatuchlého vzduchu a zároveň vám výrazně sníží náklady na vytápění.

8-14 %

výnosnost investice

7-12 let

návratnost investice

25-30 let

záruční

doba

Image by Shapelined

Společně s techniky z Českého vysokého učení technického v Praze a Univerzitního centra energeticky efektivních budov v současné době vyvíjíme první solární teplovzdušný panel s integrovanou rekuperační jednotkou a automatickým zavíráním.

Jedná se o teplovzdušný solární kolektor, který lze umístit na všechny druhy střešních krytin, ale většinou se umisťuje jednoduše a přímo kolmo na zeď, která je orientována co nejvíce k jihu.

 

Při každém slunečním záření se díky solární buňce spustí ventilátor v kolektoru. Čerstvý vzduch z venku se nasaje do panelu přes perforovanou zadní stranu.

 

Uvnitř panelu se vzduch zahřeje o 10-40 °C oproti venkovní teplotě ve stínu a je následně vháněn přetlakem do domu, chalupy apod.

 

Vzduch, který je vháněn dovnitř, vytlačuje různými netěsnostmi nebo ventilací vlhkost z domu, odstraňuje zatuchlinu a zároveň vám snižuje náklady na vytápění.

 

Vaše nemovitost přestane být vlhká, zatuchlá a není až tak studená jako předtím. Pokud se jedná například o chalupu, budete mít příjemný pobyt hned od začátku a ne až po 1 až 2 dnech.

PROČ ZVOLIT TEPLOVZDUŠNÝ PANEL PRÁVĚ OD NÁS?

Řešení

na klíč

Navrhneme, spočítáme, vyprojektujeme nejefektivnější řešení na míru vašemu domu i vašim potřebám. Nejefektivnější pro nás znamená ekologické a ekonomické zároveň.

Dlouholeté zkušenosti

S realizací solárních systémů máme více než 15 let zkušeností. Máme za sebou více než 300 realizací, o to více nás těší 100% spokojenost našich zákazníků.

Profesionální instalace

Bezplatně zaměříme vaši střechu a připravíme projektovou dokumentaci. Systém vám pak nainstalujeme během 1 až 2 dnů a vše dáme zase zpátky do pořádku.

Renomované značky

Dodáváme zásadně pouze produkty renomovaných značek, které jsou samy o sobě zárukou kvality. Jakožto certifikovaní partneři nabízíme prodlouženou záruku až 7 let.

Garance dotace

Za ta léta už v tom umíme chodit, a tak si můžeme dovolit vám garantovat získání dotace na pořízení fotovoltaické elektrárny. V opačném případě vám ji zaplatíme ze svého.

Dotaci navíc kompletně vyřídíme za vás. Vy tak nemáte žádné starosti a žádné papírování. 

POPTEJTE ŘEŠENÍ NA MÍRU VAŠEMU DOMU A VAŠIM POTŘEBÁM

Abychom vám mohli dát přesnou nabídku, je třeba znát vaše konkrétní požadavky a některé specifikace vaší nemovitosti.
 
Zanechte nám na sebe prosím kontakt a my se vám ozveme zpět, abychom společně navrhli nejefektivnější řešení.

© 2020 SOLAR HEAT VENTI, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

  • Facebook - Bílý kruh
solar heat venti three lines black.png